WordPress Siteye Menü Ekleme

Ziyaretçilerimizden “WordPress siteye nasıl menü eklerim?, WordPress sitede nasıl menü oluşturabilirim?” gibi sorular alıyoruz. Bu makalemizde wordpress siteye en kolay şekilde nasıl menü ekleyebileceğinizden bahsedeceğiz. WordPress’te menü oluşturmak oldukça kolay bir işlemdir. Bir kere yaptıktan sonra kolayca aklınızda kalacaktır. Aşağıdaki … Devamı için tıklayınız!

WordPress Siteye Google Maps Harita Ekleme

Ziyaretçilerimizden “WordPress siteye nasıl harita ekleyebilirim?, WordPress siteye Google Maps haritası nasıl ekleyebilirim?” gibi soruları oldukça fazla alıyoruz. Bu nedenle yeni makalemizde sitenize Google haritasını nasıl ekleyebileceğinizi anlatacağız. WordPress sitenize konum ekleme işlemini eklentisiz, manuel olarak gerçekleştirmeniz oldukça kolay bir işlem. WordPress siteye harita ekleme için … Devamı için tıklayınız!

Google Adwords Nedir ve Ne İşe Yarar?

Google; 1998’den bu yana kullanılan ve günümüzde de dakikada ortalama 2 milyondan fazla arama yapılan, dünyanın en çok, Türkiye’de ise %99 internet kullanıcısının tercih etmiş olduğu bir arama motorudur. Teknolojisini her geçen gün geliştiren Google’ın, 2000’li yılların başlarında kullanıma sunduğu … Devamı için tıklayınız!

WordPress Nedir ve Ne İşe Yarar?

WordPress, dünyada en çok kullanılan blog sistemlerinden biridir. Açık kaynaklı ve ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. WordPress kullanarak kısa süre içinde kendi sunucunuza kurulum yapabilir, sitenizi yayınlayabilir ve sitenize içerik eklemeye yani bloglamaya başlayabilirsiniz. WordPress açık kaynaklı bir yazılım olduğu için dünyanın her yerinden isteyen herkesin katkıda

Devamı için tıklayınız!

WordPress Tema Yükleme ve Kurulum

WordPress’in en önemli özelliklerinden biri çeşitli temalara sahip olmasıdır. Çeşitli geliştiricilerin oluşturduğu temalar, WordPress tema deposunda yer alır. Burada yer alan ücretsiz temalardan birini sitenizde kullanmak oldukça kolaydır. Admin paneli üzerinden ücretsiz tema yüklemeyi göstereceğiz. Lütfen aşağıdaki adımları dikkatli bir … Devamı için tıklayınız!

WordPress Sayfaya Yorum Bölümü Ekleme

WordPress sitelerinde yorumlar çok önemlidir. Sitenize farklı kullanıcılar tarafından ne kadar çok yorum yapılırsa sitenizin değeri de o kadar çok artar. Hatta Alexa sıralamasında bile hızla yükselebilirsiniz. Bu nedenle yorumlar çok önemlidir. Yazılarda yorumlar aktiftir. Fakat birçok WordPress sitesinde, sayfalarda … Devamı için tıklayınız!

İnternet Sitesi Kurulumu

İnternet çağının en önemli ögelerinden biri internet siteleridir. Günümüzde birçok kurumsal ve kişisel internet siteleri mevcuttur ve sayıları gün geçtikçe artmaktadır. Özellikle kurumların olmazsa olmazlarından biri haline geldiğini söyleyebiliriz. İnternet sitesi kurulumu; bir şirket kurulduğu sırada ilk planda yer alan … Devamı için tıklayınız!

İnternet Sitesi Danışmanlığı

Günümüzde internet siteleri kurumlar ve kişiler için bir ihtiyaç halini almıştır. Özellikle kurumların bir internet sitesine sahip olmaları gerekiyor. Ancak sitenin yapımıyla her şey tamam zannediliyor. Oysa ki insanlar ve arama motorları güncel siteleri tercih ederler. Uzun yıllar yeniliksiz bir … Devamı için tıklayınız!

Google Adwords Eğitimi

Reklamlar; bir ürünün, hizmetin veya satışa konu herhangi bir şeyin tanıtımında ve satışında önemli yer tutar. Buna bağlı olarak internet reklamcılığı günümüzde oldukça gelişmiş durumdadır. Reklam pazarında büyük bir paya sahiptir. Gerek görsel reklamlar, gerekse yazılı reklamlar yoğun şekilde … Devamı için tıklayınız!