Merhaba.

İsmim Mehmet Baran Kurtoğlu. Bilgi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümü mezunuyum. Kendi mesleğime ek olarak 13 yıldır internet sitesi kurulumlarıyla ilgileniyorum. 2005 yılında lise arkadaşlarımla zaman geçirmek için küçük bir forum sitesi kurarak başladığım serüven, önce hobiye sonrasında ise bir mesleğe dönüştü.

İlk zamanlar birçok hazır sistem ve yazılım denedim. HTML ve PHP kodlama denemelerim oldu. Bu sürede birçok internet sitesi kurdum ve büyüttüm. Bu denemelerde kazandığım tecrübeyle, kurumlara ve kişilere internet siteleri kurmaya başladım.Neden WordPress?

Kurduğum sitelerde uzun yıllardır WordPress kullanıyorum. Bunun birçok sebebi var. Kolaylığı, dinamikliği ve görselliği başlıca sebeplerim diyebilirim. Devamlı geliştirilen bir sistem ve asla çağın gerisinde kalmıyor. Her türlü konsepte uygun olması, kolay tema üretilebilmesi, tema çeşitliliği ve eklentilerle işlemlerin kolaylaştırılması da diğer pozitif özellikleridir. Son olarak, Google tarafından sevilmesi de en geçerli özelliklerinden biridir.