Accounts

Free Trial

Projects

SSL

Storage

Domains


E-TİCARET SİTESİ KURULUMU

2450 TL

Domain

Hosting

WordPress Kurulumu

Görsel Tema

E-Ticaret Sistemi

SEO Kurulumu


TANITIM SİTESİ KURULUMU

990 TL

Domain

Hosting

WordPress Kurulumu

Görsel Tema

E-Mail Kurulumu

SEO Kurulumu


GOOGLE ADWORDS EĞİTİMİ

249 TL

Hesap Açılışı 

Panel Tanıtımı

Kampanya Hazırlama

Hedef Kelimeler

Hedef Kitleler

Fiyatlandırma ve Bütçe

İnternet Sitesi Kurulumu

Bu pakette; kişisel veya kurumsal internet sitenizi isteklerinize göre oluşturuyoruz. Alan adınızı belirleyerek başladığımız sürece, site kurulumu, e-ticaret sistemi kurulumu ve temasını oluşturarak devam ediyoruz. Bu süreçte; istekleriniz, renk seçimleriniz ve sektörünüz (kurumsal siteler için) bizlere yol gösterici unsurlar olacaktır. Ayrıca alan adınız uzantılı mail kurulumu ve sitenizin arama motorlarında bulunabilmesi için SEO kurulumu yapıyoruz.

İnternet Sitesi Danışmanlığı

Başarıyla kurduğumuz internet sitenize yıllık danışmanlık sağlamak için bu paketi sunuyoruz. Bir internet sitesinin arama motorlarında hedef kelimelerde üst sıralarda yer alması için sitenin güncel olması oldukça önemlidir. Bu süreçte; sitenizle ilgili yeni yazılar, varsa yeni ürünlerinizi, yeni görsellerinizi siteye yüklüyoruz. Ayrıca; teknik kontrolleri, sistem güncelliğini, yedeklenmesini ve Google senkronizasyonu sağlıyoruz.

Google Adwords Eğitimi

Siteniz veya siteleriniz için “Google Adwords’e nasıl reklam verilir?” eğitimi veriyoruz. Bilindiği üzere Google Adwords günümüzün en büyük reklam platformlarından birisidir. Bu platforma verilen reklamlarla ziyaretçi trafiğinizi arttırabilir ve yeni müşterilere ulaşabilirsiniz. Hedef kitlenizi sitenize çekmek için bu platformu doğru kullanabilmek çok önemlidir. Bizden alacağınız eğitimle Google’a reklam vermeyi detaylarıyla öğreneceksiniz.